נעים להכיר!

נעים להכיר, שמי אורית בש סרוסי, בת 46, נשואה ליואב, אמא של שירה ונועה והדובדבן שבקצפת – אני עצמאית ומגשימה את הייעוד שלי.

אני יועצת, מלווה ומאמנת עסקית, במקביל לכך שאני גם מאמנת אישית בהכשרתי. בעיניי – השילוב של יועצת – מאמנת יוצר המון ערך מוסף אצל הלקוחות שלי, כי הם מקבלים אותי עם שני הכובעים ומגיעים לתהליך שלם, הנוגע גם בצד המקצועי וגם בצד האישי והמנטלי. בעיניי – זהו שילוב משמעותי שאני מציעה והוא מניב תוצאות טובות ומדויקות יותר בעסק ובחיים.

גם בתוך הבית אני מגדלת יזמיות המחברות בין התשוקה האישית למקצועיות ופרקטיות. שתי הבנות שלי הן ספורטאיות תחרותיות בדרגות בינלאומיות (למרות שלצערי אחת מהן פרשה לאחרונה) .שירה, בתי הבכורה, פתחה מותג תכשיטים מושלם וכבר יודעת לנהל עסק לתפארת – פשוט תענוג לראות את הצמיחה שלהן בתוך העשייה (וגם ללוות אותן בדרך).

תמונת תדמית

לפני שיצאתי לעצמאות והקמתי את העסק שלי,
כתבתי לעצמי תכנית עסקית ארוכה ומפורטת.

תכנית שהתבססה על כל מה שלמדתי מתוך הניסיון שלי ומקורסי השיווק והניהול שלמדתי – תאוריות עסקיות ותיקות וידועות לכולן. 

היתה רק בעיה אחת עם אותה תכנית עסקית. לא קרה איתה כמעט כלום. רוב מה שתכננתי פשוט לא יצא לפועל.  זו היתה תחושה די מתסכלת. אני מטבעי די הישגית והיה לי נראה די תמוה שאני לא מצליחה להשיג את מה שתכננתי לעסק החדש שלי. כשהתחלתי לחקור ולנתח למה התכנית שלי נתקעה ולא עובדת, הופתעתי לגלות שהתשובה לשאלה שלי היתה ממש פשוטה – היא פשוט לא התאימה לי. 

נכון, יש הרבה אלמנטים שקשורים אליי והתייחסתי אליהם בתכנית, אבל כל בניית התכניות התבססה על התאוריות המסורתיות, ובסופו של יום היה לי רק פספוס אחד – היה בה יותר מדי תאוריה אבל פחות מדי התחשבות בעצמי! 

וכך, נולד מודל “עסק בדרך שלך” שמאופיין לגמרי על בסיס הדרך שאני עברתי ועוברת ואותו אני מציעה לכלל הלקוחות שלי, בהתאמה אישית לכל אחד ואחת.
 אנחנו עובדים יחד על בסיס המודל שפיתחתי, אבל מקפידים להתייחס לכל הפרמטרים שמאפיינים אותך – מהיכולות שלך ועד הרצונות, השאיפות והכלים שעומדים לרשותך.

הניסיון שלי

את הדרך המקצועית שלי התחלתי בגיל 20 בחברת מירס-מוטורולה, שם עבדתי 10 שנים בתפקידים סופר מעניינים וחדשניים בתחום, החל מתפקידי שירות לקוחות ועד להקמת וניהול מוקד ה-Data הראשון שהוקם תוך כדי ועד לתפקיד ניהול מוצר של שירותים טכנולוגיים. 

המשך הדרך המקצועית שלי היתה בחברות נוספות, בתפקידי הנהלה בכירה (משנה למנכ”ל וסמנכ”לית ב-3 המשרות האחרונות בהן עבדתי) בהן לקחתי חלק משמעותי בבניית יסודות העסק, פיתוח עסקי וקידום העסק המשפחתי של ההורים (חברת בש גל ספורט ♥ ). 

למרות שהייתי שכירה במשך שנים, תמיד ידעתי שהדרך והייעוד שלי תהיה בעצמאות, ובסוף – אחרי תכנון מקדים ועם כל הכלים שאספתי לי בדרך, החלטתי להגשים את עצמי דרך פתיחת העסק המושלם שלי. 

אם תרצו לצפות בקורות החיים המלאים שלי, תוכלו לעשות זאת בעמוד הלינקדאין שלי

עם מי אני עובדת?

אני מתמקדת בליווי עסקים קטנים, עצמאיות ועצמאיים שכבר פעילים בעסק שלהם, אבל עובדת גם עם סוגי לקוחות נוספים : לקוחות פרטיים שמגיעים לתהליכי האימון האישי (לינק), כאלו ששוקלים לפתוח עסק או רק בתחילת דרכם, אפילו יזמים בבחינת הרעיון שלהם ועוד תהליכים מגוונים שנכנסים בשוטף. 

אני תמיד אוהבת להכיר אנשים חדשים ולבדוק אם יש מה לעשות יחד. 

דרך אגב, החלום שלי (זו הסיבה שפתחתי את העסק) היה גם ללוות ספורטאים תחרותיים / אולימפיים בסוף הקריירה המקצועית שלהם ולעזור להם לעבור לשלב הבא בחיים שלהם. אני כבר מגשימה את החלום הזה והתחלתי השנה ללוות ספורטאים תחרותיים לשיפור ההישגים שלהם.   כיף לחלוק אתכם את זה כאן. 

שירותי קליניקת הייעוץ שלי – 

את כל המידע על השירותים שלי אפשר למצוא כאן

סגנון העבודה שלי

אני  מתמקדת בעבודה מהפנים אל החוץ.  אני מתחילה בתהליך שמיועד להבנת הרצונות והשאיפות שלך, תוך כדי איתור החסמים שמופיעים בדרך, וכך אני מצליחה להניע מהר את מי שעובד.ת מולי למצוא את הפתרונות והתוכניות הפרקטיות להתפתחות העסקית והאישית שלו.

בנוסף, אני עובדת מאוד תכלס – הכל פשוט ומותאם אליך, אין צ’ק ליסטים או ללכת לפי הספר – יש אותך והכל נבנה סביבך.  כשאני מבינה אותך, כל מה שנשאר לי הוא להתאים לך את תכנית העבודה של העסק שלך ולעזור לך להתקדם למימוש שלה. אנחנו יחד בתהליך, לכל אורך הדרך. 

בצורה הזו, גם דברים שהיו מאתגרים, נהיים יותר קלים וידידותיים, מכיוון שהם מתאימים ליכולות האישיות שלך. בעיניי, עסק לא אמור להיות משהו קשה והדברים אמורים לזרום, וגם אנחנו. אני מעודדת אתגרים כי הם טובים להתפתחות שלנו, הם גורמים לנו להיות אנשים ומנהלים טובים יותר, הם גורמים לנו להתפתח. 

הדבר הכי חשוב בדרך בעיניי הוא החיבור – כשזה קורה, אפשר למצוא תעופה ומוטיבציה במקומות שלא ציפינו להם.

אז מה עכשיו?

אם התחברת לגישה שלי, אשמח שנתאם שיחת הכרות קצרה בה נבדוק האם ואיך נוכל לעבוד ביחד. אפשר למלא את הפרטים שלך בתיבת ההודעות ואחזור אליך בהקדם. 

במידה מתחשק לך להכיר אותי קצת יותר, מצרפת פה קישורים לרשתות החברתיות שלי – שם אפשר ליהנות מתכנים שוטפים ומתובנות שיש לי בדרך

דילוג לתוכן