אימון מנטלי לספורטאים תחרותיים

כמה אתם מתחברים למשפט : התוצאות נמדדות בעשייה ולא רק בתוצאה הסופית? מי שעוסק בספורט תחרותי יודע, שיש פעמים בהן קיים פער בין הספורטאי שאני באימון לבין הספורטאי שאני בביצוע עצמו, בתחרות. זו הסיבה שחלק מתהליך אימון מנטלי עובד על צמצום הפער והבנה, שהתוצאה הסופית היא לגמרי חלק מהדרך אליה וזה הדגש שנשים בתהליך.

איך זה עובד?

האימון מתבסס על גישת האימון המנטלי של איתן עזריה, מייסד חברת “המנטאליסט” לאימון מנטלי, ספורטאי עבר ויועץ מנטלי לקבוצות ואגודות ספורט, בכל העולם.  

התהליך כולל מספר שלבים :  

  1. שלב ראשון / אבחון מנטלי – נועד לזהות את רמת החוסן המנטלי הנוכחית שלך, החוזקות הקיימות והחסמים הפוטנציאלים שיכולים לעכב אותך.  האבחון נעשה ע”י מילוי שאלון מקדים וניתוח מעמיק שלו על ידי, לפני תחילת התהליך. 
  2. שלב שני / תהליך האימון בפועל – התהליך עצמו כולל 6 מפגשים, בני שעה, שיתקיימו פעם בשבוע, בזמנים שיתואמו בינינו מראש. 

 

התהליך כולל הגדרת מטרה בתחום שינוי אחד, עליה נעבוד בזמן התהליך המדובר, וזאת על מנת לעזור לך להגשים את מלוא הפוטנציאל שלך בהגשמת והשגת המטרות האישיות והמקצועיות עליהן נעבוד יחד. 

הגישה מאפשרת עבודה משולבת בה יש גם תהליך ממוקד לשיפור התוצאות וגם העמקה לזהות המנצחת שלך, שאינה תלויה בגורמים חיצוניים, אלא רק בך. 

למי תהליך ופגישות האימון מתאימים?

לספורטאים תחרותיים מקצועיים או חובבנים, שרוצים לשפר את הביצועים שלהם או לעבוד על הגדלת תחושת המסוגלות באימונים עצמם. 

למי האימון לא מתאים?

גישת האימון מבוססת על ההבנה שהשינוי נמצא בפעולה עצמה והוא התוצאה בפועל, ולכן אם אתם מחפשים רק תוצאות ישירות, זה כנראה לא סוג האימון שמתאים עבורכם. 

האימון אינו מתאים למי שרוצה שיקבלו את ההחלטות בשבילו, מאחר ושינוי לא נעשה ע”י גורם חיצוני, אלא דרך שינוי פנימי. אני פה כדי לכוון ולעזור לך לקבל את ההחלטה, אבל הביצוע והאחריות היא שלך.

מחיר?

מחיר תהליך אימון הכולל ניתוח אבחון מנטלי ו-6 פגישות אימון הוא 4,914 ש”ח כולל מע”מ.  

*** ניתן לחלק את התשלום לעד 7 תשלומים, בכרטיס אשראי. 

במידה ומדובר על מפגש חד פעמי, כהכנה ייעודית לתחרות או עבודה נקודתית על נושא לבחירה, מחיר הפגישה הוא 850 ש”ח פלוס מע”מ, לפגישה של 75 דקות. 

המפגשים מתקיימים בזום. 

0K7A0340

כל כך התרגלנו להיות תלויים בתוצאות חיצוניות – עסקיות, מקצועיות, אישיות, פיננסיות. 

כספורטאים, אנחנו חווים את זה אפילו יותר, כי התוצאה שלנו נמדדת בהצלחה או אי ההצלחה של הפעולה שלנו בפועל (ניצחנו / לא ניצחנו, עלינו על הפודיום או לא, הצלחנו להבקיע /לקלוע, או לא…). 

הורגלנו להיות תלויים בתוצאות וכך בעצם נמדדת היכולת שלנו, ואולי אפילו תחושת השווי והערך העצמי אותה אנחנו מרגישים.  

זו בסופו של דבר הגישה שמרחיקה אותה מלהצליח לאורך זמן, כי בתוך הגרף שבין שיא ההצלחה ואי ההצלחה שלנו, מאוד קשה מנטלית להחזיק או לשאוף להגיע להישג עצמו, באופן עקבי ולאורך זמן. 

על הנקודה הזו אנחנו עובדים באימון המנטלי לספורטאים תחרותיים, דרך ההבנה שנוכל להיות מלאים ושלמים, ללא תלות בתוצאות עצמם ומתוך רצון שאיפה מוחלטת להשיג אותן במקביל. 

*** תהליך האימון מתבסס על גישת האימון המנטלי של איתן עזריה

זה הזמן לעבור שלב בביצוע שלך?

לתיאום שיחת הכרות, יש למלא את הפרטים המצורפים : 

דילוג לתוכן