ייעוץ וליווי עסקי

פגישות הייעוץ והליווי העסקי מאפשרות לקבל נקודת מבט נוספת על דילמות ואתגרים בעסק, בדרך המאפשרת לקבל ההחלטות, שלפעמים קשה לקבל לבד.

איך זה עובד?

הפגישה הראשונה מתקיימת אחרי שיחת הכרות קצרה במהלכה אנו מבינות האם יש בינינו כימייה ראשונית והאם אני מסוגלת לעזור. במידה והתהליך מתאים לשתינו, תקבלי הסכם ייעוץ לאישור ומשם נצא לדרך לתיאום פגישת העבודה הראשונה בינינו.  

אני חותרת לכך שכל פגישה תשלב בין הצפה ושיח על הנושאים והדילמות אותן יש לפתור לבין גיבוש הפתרונות האופציונליים שיש ברשותך כדי לפתור אותם.  

כמעט בכל פגישה תצאי עם רשימת משימות לביצוע והתנסות, כאלו שיקרבו אותך צעד נוסף לפתרון או למטרות שאת רוצה להשיג. 

במילים אחרות – העבודה מתבצעת בשני מישורים – 

המישור המיידי – פעולות פרקטיות שאפשר לבצע עכשיו והמישור האסטרטגי, שעוזר לך לראות את התמונה הרחבה ולהבין איך לעבור לשלב הבא בעשייה העסקית שלך. 

הפגישות מתקיימות בזום. 

למי המפגשים מתאימים?

פגישות הייעוץ מתאימות לכל מי שרוצה לעבוד על שיפור יכולות הניהול האישיות או לפתח את הפעילות העסקית של העסק. אני עובדת בעיקר עם עסקים קיימים ופעילים, אבל גם עם מי שרק פתחו את העסק וזקוקים להכוונה ראשונית.

הדבר המוביל אותי הוא הגישה שלך בפעילות העסקית, מאחר ואני עובדת על התאמת הפעולות שנבחר לביצוע, בצורה שתתאים עבורך. כשאנחנו עובדות על ניתוח הפעולות שלך, אפשר לתכנן מה לשמר ומה לעשות אחרת. 

הייעוץ מתאים למי שמפשילה שרוולים ומגיעה להתנסות ולעבוד – זו הדרך הטובה ביותר להבין אילו פעולות מקדמות אותך ואילו לא, לאיזה מהן את מתחברת ולאיזה לא. העבודה הפרקטית וההתנסות מאפשרות לשתינו להבין מהי נוסחת המוטיבציה וההצלחה העסקית שלך. 

למי המפגשים לא מתאימים? 

למי שרוצה שיעשו לה את העבודה או יקבלו את ההחלטות בשבילה. המשמעות של להיות עצמאית היא להיות אחראית לפעולות ולהחלטות שאת מקבלת – אני פה כדי לכוון ולעזור לך לקבל את ההחלטה, אבל האחריות בסוף היא שלך. 

כמה זה עולה?

מחיר הפגישות הוא 850 ₪ פלוס מע”מ, לשיחת ייעוץ של 90 דקות.

התשלום מתבצע מראש והפגישה מתואמת אחרי שיחת התאמה בינינו. 

לידיעתך, ניתן לתאם פגישות ייעוץ חד פעמיות, להצטרף לתכנית הליווי הקבוצתית הקרובה או לבנות עבורך תהליך אישי בהתאם לצורך ולהתאמה בינינו. 
* הפניה בעמוד היא בלשון נקבה אך מופנית לשני המינים. 

אחד הסימפטומים הכי שכיחים של עצמאיים ועצמאיות הוא הבדידות, ולא סתם. הרבה פעמית להיות עצמאית פירושו להרגיש לבד – החל מהדילמות המגיעות במהלך פתיחת העסק ועד להתנהלות השוטפת שלו לאורך זמן.  

בין אם יש לך עסק חדש או עסק ותיק ואפילו מצליח, פגישות הייעוץ והליווי העסקי מאפשרות לך לקבל פידבק מקצועי ואישי לצרכי העסק, ועבורך, אוזן קשבת, סיעור מוחות משותף והכוונה לקבלת החלטות. הפגישות יעזרו לך למקד את המחשבות, להבין את הדילמות שיש לך, לבחור בפעולות שמתאימות לך בעשייה ורלוונטיות למטרות אותן הצבת וכמובן – לפתח את העסק, ואותך. 

הגישה בה אני פועלת במסגרת הייעוץ והליווי שאני מציעה מבוססת על מודל העבודה שפיתחתי “עסק בדרך שלך”. זהו מודל המתאים את הפעולות וההחלטות אליך מתוך הבנה שהעסק אמור לשרת אותך ולא ההיפך. באמצעות העבודה במסגרת זו, קל יותר לשמור על איזון – עבודה – חיים, לפתח את עצמך מקצועית ולשמור על האינטרסים האישיים שלך, גם בהקשר לשאר הנושאים המעסיקים אותך והדברים שתרצי להשיג.

מרגיש.ה לבד?

אשמח לחזור אליך ולבדוק איך אני יכולה לעזור.
לתיאום שיחה בבקשה למלא את הפרטים :

דילוג לתוכן