תכנית ליווי קבוצתית, לבניית תכנית עבודה עסקית

תהליך קבוצתי ממוקד, מותאם לעצמאיות, לבניית תכנית עבודה עסקית המאפשר לבעלת העסק להגדיר את השאיפות, הרצונות והיכולת שלה כמנהלת העסק ולרכז את המטרות המקצועיות והאישיות שלה לכדי תכנית פעולה מגובשת ופרקטית המסייעת לה להשיג את המטרות, הלכה למעשה.

על מה נעבוד בתכנית הקבוצתית?

סעיפי התכנית כוללים עבודה על הסעיפים הבאים: 

  1. הגדרת העסק
  2. מוצרים קיימים ועתידיים, כולל מעבר כללי על התמחור והתאמות במידת הצורך 
  3. חזון עסקי-אישי
  4. מערכת הערכים של העסק
  5. הגדרת מנטרת ההצלחה הייחודית של בעלת העסק 
  6. קהלי יעד 
  7. תרשים מיצוב 
  8. ניתוח SWOT אישי-מקצועי 
  9. אפיקי שיווק / ערוצי הפצה 
  10. מטרות והמלצות לפעולה (לתקופת זמן מוגדרת) 

גם פה, בדומה לפגישות הייעוץ והליווי העסקי, אנו עובדות במקביל על 2 מישורי עבודה : 

המישור המיידי – פעולות פרקטיות שאפשר לבצע עכשיו כדי לעשות שינוי בהתנהלות, והמישור ארוך הטווח, המאפשר  לראות את התמונה הרחבה, להעמיק את הלמידה על העסק ולעבור לשלב הבא של הצמיחה העסקית. 

במהלך התכנית את כותבת, בהנחייתי תכנית עבודה עסקית כתובה, המכילה גם פעולות פרקטיות לטווח הזמן הקצר להשגתה.  

למי מתאימה תכנית הליווי הקבוצתית?

התהליך פתוח כרגע רק לעצמאיות, בעלות עסק קיים ופעיל, הרוצות לדייק את העשייה והפעילות שלהן. 

מכיוון שעבודה על תכנית עסקית לוקחת זמן – לא ברמת העבודה על התכנית, אלא ברמת העמקת ההכרות עם העסק – השירות מתאים רק למי שיש לה סבלנות והיא בעלת רצון להעמיק בדברים ובהבנה שמדובר בתהליך למידה והשגת התוצאות תלויה בו ולא בבניית התכנית עצמה. 

למי התכנית לא מתאימה?

למי שאין לה סבלנות, מחפשת תוצאות מהירות או לא בשלה להעמיק את השיח בהקשר של יכולות הניהול, השאיפות והמטרות שלה.  

חשוב לי לשקף את נקודת המבט שלי בנושא : כסף הוא תוצאה של העשייה שלנו ולא מטרה וזהו חלק מבסיס הגישה שלי. אמנם נדבר הרבה על התוצאות בפועל, אבל נניע את העשייה מהבנה ומקורות מוטיבציה אחרים שיש לנו. 

איך זה עובד ומה המחיר?

הרישום לתכנית הליווי הקבוצתית מותנה בראיון אישי שלי והתאמה אישית ומקצועית לקבוצה. לאחר הראיון, אישור הסכם העבודה והסדרת התשלום, נצא לדרך בהתאם למועדים שיפורסמו מראש. 

חשוב לדעת : 

תכנית עבודה / תכנית עסקית אפשר לבנות בדרכים רבות. אני התאמתי את תהליך בניית התכנית, ללקוחות שלי, וזאת על בסיס הגישה שהעסק אמור לשרת אותך ולא את משרתת את העסק. בתהליך נבין מה חשוב לך, מה תרצי להשיג ומה הפעולות שתומכות בשאיפות והרצונות שלך

מחיר תכנית הליווי הקבוצתית הוא – 6,500 ₪ פלוס מע”מ, ל 9 מפגשים קבוצתיים + מפגש אחד אישי איתי 1/1. ניתן להגיע לבניית תכנית עבודה פרטנית (1/1), במחיר 8,000 ש”ח פלוס מע”מ לתהליך של 10 פגישות. 

*** התשלום מתבצע מראש, ניתן לחלק את התשלום לעד 10 תשלומים. 

*** כמות נשים מקסימלית בכל קבוצה – 3 עצמאיות פעילות, כל המפגשים יתקיימו בזום. 

יש שלב בעסק בו מרגישים שמשהו תקוע. על פניו הכל בסדר והמאמץ מתנקז לכל המקומות הנכונים, אבל התוצאות פשוט לא מספקות. זה בדיוק השלב בו מומלץ לבדוק ולדייק את הפעילות העסקית הקיימת, להעמיק את ההבנה של DNA העסק ולצאת לדרך עם תכנית עבודה מסודרת להגשמת המטרות שיוגדרו בתהליך.

תהליך עבודה משולב זה נע בין הצד המתכנן לצד הפרקטי והמעשי. במהלך התהליך, אנחנו מגבשות תכנית שהיא גם תכנית עסקית וגם תכנית עבודה, ובמהלכה נעשית העמקה בנושאים שקשורים לאסטרטגיית העסק, הכרות מעמיקה עם בעלי העסק וגיבוש ומיקוד בעשייה עצמה. 

מרגיש לך מתאים?

לבדיקת התאמה לתכנית ובירור לגבי מועד ההתחלה הקרוב, יש למלא את הפרטים המצורפים : 

דילוג לתוכן